ارائه دهنده محصولات و خدمات خلاق در فناوری اطلاعات

011-44400240

تمرکز

و روابط قوی با مشتری را با راه‌اندازی سیستم تلفنی ویپ تجربه کنید.

سیستم تلفنی VOIP نوعی تکنولوژی است که با شماره شرکت براحتی از طریق رایانه شخصی، موبایل یا اینترنت در هر مکان و زمانی با مشتری خود تماس بگیرید و تماس‌ها را پاسخ دهید. درواقع ویپ سیستمی تلفنی است که صدا را از طریق بستر شبکه یا IP منتقل می‌کند.

تلفن اینترنتی voip

منظور از خدمات VOIP چیست و چگونه کار می‌کند؟

از آنجایی که ویپ یک سیستم مدرن است، همیشه در قیاس با سیستم‌های تلفنی گذشته می‌تواند در صرف هزینه برای سازمان‌ها صرفه جویی کند. درواقع این سیستم یک دستگاه یا تجهیزات خاصی نیست که در بازار پیدا و آن را خریداری کنید.

در ابتدا خط‌های آنالوگ مخابراتی یا اینترنتی (سیپ ترانک) به این سیستم متصل می‌شوند. سپس سیستم ویپ سیگنال‌های آنالوگ (در خطوط آنالوگ) را به دیجیتال تبدیل کرده و مدیریت این خطوط و همچنین داخلی‌ها را برعهده می‌گیرد. 

سیستم تلفنی هوشمند

از دیگر دلایل استفاده از این سیستم این مورد است که شما برحسب نیاز خود را هر امکانی را که بخواهید و به آن نیاز داشته باشید می‌توئانید از طریق برنامه نویسی در محیط هسته نرم‌افزار نیاز خود را برطرف کنید و به عبارت دیگر سیستم تلفنی را هوشمند کنید.

صرفه جویی در هزینه‌ها

به دلیل اینکه سیستم قدیمی سانترال آنالوگ بوده و از سوئیچ سخت افزاری استفاده می‌کند، نسبت به سیستم‌های ویپ نیاز به سخت افزار اضافی دارد؛ بنابراین داشتن سوئیچ نرم‌افزاری علاوه بر هزینه خرید سخت افزاری کمتر، می‌توان به راحتی آن را بروزرسانی کرد.

دریافت مشاوره رایگان

با ما تماس بگیرید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی می‌باشند یا فرم زیر را ثبت کنید، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

ویژگی های VOIP

امکان ارسال فکس به ایمیل

مدیریت ساده و آسان

عدم نیاز به سیم و کابل‌کشی

ضبط مکالمات به سادگی

تماس از داخل شرکت به خارج

امکان گسترش سرویس

تماس رایگان

صرفه جویی در هزینه‌ها

مشاوره

پیش از راه‌اندازی سیستم تلفنی ویپ، حتما از متخصصین ما مشاوره دریافت کنید تا بهترین و به‌صرفه‌ترین راهکار برای شما در نظر گرفته شود.

راه‌اندازی

راه‌اندازی سیستم ویپ را با متخصصین ویستارایانت در مناسب‌ترین زمان، بهترین هزینه و بالاترین کیفیت ممکن تجربه کنید.

پشتیبانی

تیم پشتیبانی ویستارایانت آماده ارائه خدمات باکیفیت، پشتیبانی از زیرساخت شما و کمک به مشتریان عزیز در سریع‌ترین زمان ممکن است.

امکانات VOIP

منشی تلفنی

با استفاده از قابلیت منشی‌ تلفنی در سیستم‌های تلفنی VOIP می‌توانید به ازای هر یک از تماس‌های ورودی، منویی صوتی برای فرد تماس‌ گیرنده در نظر بگیرید.

تماس خودکار

از طریق تماس خودکار سیستم تلفنی voip، می‌توانید به صورت خودکار با مشتریان خود تماس بگیرید تا پیامی تبلیغاتی برای آن‌ها پخش کنید.

ارتباط با انواع CRM

با استفاده از نرم‌افزار CRM می‌توان ارتباط VOIP را ابری و یکپارچه کرد؛ چراکه تسهیل دهنده مدیریت امور سازمان‌ها و شرکت‌ها است.

تلفن نرم‌افزاری

در ویپ می‌توانید تماس‌های تلفنی خود را روی کامپیوتر، موبایل یا تبلت انجام دهید. تلفن نرم‌افزاری مانند تلفن IP است که رجیستری آن روی مرکز تلفن است.

صف انتظار

با استفاده از امکان صف انتظار در سیستم تلفنی ویپ می‌توانید تماس‌های ورودی را در صف انتظار نگهداری کنید و زمانی که کارشناس آزاد شد تماس را انتقال دهید.

نظرسنجی تلفنی

برای ارزیابی عملکرد کارکنان خود می‌توانید بخش نظر سنجی تلفنی در ویپ را فعال کنید تا مشتریان با اتصال به نظرسنجی به کارمند موردنظر امتیاز دهند.

ضبط مکالمه

با استفاده از ضبط مکالمه می‌توانید نحوه عملکرد و تعامل کارمکندان حود با مکشتریان را ارزیابی کنید تا بازدهی و رضایت مشتریان را افزایش دهید.

ایجاد محدودیت برای کارمندان

سیستم تلفنی VOIP این امکان را دارد تا دسترسی به تماس خروجی را برای برخی کارمندان بردارید یا زمان‌بندی مشخصی را برای گرفتن شماره تلفن تعیین کنید.

پروژه های اجرا شده تلفن اینترنتی

شماره 3438

تاکسی بهین گشت بهشهر

ویستارایانت ارائه دهنده خدمات تخصصی VOIP

ما آماده پاسخگویی به شما هستیم