ارائه دهنده محصولات و خدمات خلاق در فناوری اطلاعات

دیجیتال مارکتینگ | آن‌تاما

به انگیزه‌تان در مسیر کسب و کار اجازه سوختن ندهید!

خدمات دیجیتال مارکتینگ در راستای رشد کسب و کارها در فضای آنلاین بسیار موثر است و برای نتیجه خوب در این حوزه باید از دانش و تجربه بالایی برخوردار بود. بنابراین برای کارایی و رشد سریع‌تر، کسب و کار نیازمند تیمی مجرب و متخصص است تا با تدوین استراتژی درست دیجیتال مارکتینگ، بتوانید خدمات و محصولات خود را به کاربران بیشتر ارائه دهید.

دیجیتال مارکتینگ
آن تا ما

آن تا ما

منظور از خدمات دیجیتال مارکتینگ چیست؟

به بیانی ساده خدمات بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ به تمام فعالیت‌های گفته می‌شود که در تمام دستگاه‌های متصل به اینترنت بستری برای ارتباطات آنلاین با مشتریان فعلی و جذب مشتریان بالقوه ایجاد شود. در حوزه دیجیتال مارکتینگ مواردی مانند
برقراری ارتباط آنلاین با مخاطبان از طریق استفاده از گوگل، فعالیت در شبکه­‌های اجتماعی، ارسال ایمیل­، تولید محتوا وبلاگ و مواردی دیگر بررسی قرار می‌گیرند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ آن‌تاما

آن‌تا‌ما، با داشتن متخصصین ماهر، بسیاری از کسب وکارها را در زمینه‌ دیجیتال مارکتینگ مانند طراحی وب سایت، سئو، بهینه سازی و تولید محتوا، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، برنامه ریزی تبلیغاتی و مشاوره برندینگ همراهی می‌کند. با تعیین استراتژی هدفمند از آغاز تا رسیدن به موفقیت همراه شما هستیم.

تبلیغات هدفمند

تبلیغات هدفمند و موثر از جمله مهم‌ترین دلایل هر کسب و کاری است؛ اما هر تبلیغی عامل رشد نیست. تبلیغاتی که هدف‌دار و با استراتژی درست خلق شده موجب شناخت بهتر و دقیق‌تر در میان مردم خواهد شد. درواقع تبلیغات مناسب دارای پیامی مناسب از معرفی محصول یا خدمات کسب و کار باعث جذب بیشترو توسعه آن می‌شود.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

با روی کار آمدن شبکه‌های اجتماعی و بروز شدن نیازهای مشتریان، تبلیغات بسیار گسترش پیدا کرد. هدف ما نیز تبلیغات هدفمند و موثر در بازار آنلاین است که می‌توانید به اهداف دوردست اما دستیافتنی، دست پیدا کنید. البته هدف ما فراتر از یک آژانس دیجیتال مارکتینگ است؛ چراکه تمامی اعضای تیم، در تلاش برای کمک به کسب و کارهای بزرگ و کوچک برای بهتر و سریع‌تر دیده شدن هستند.

دریافت مشاوره رایگان

با ما تماس بگیرید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی می‌باشند یا فرم زیر را ثبت کنید، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

دسترسی به مشتری هدف

بهره‌وری هزینه

تبدیل آسان و راحت

عدم محدودیت در کسب و کارها

تعامل بیشتر با مشتریان

دستیابی به گستره جغرافیایی

مشاوره

پیش از شروه فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ، حتما از متخصصین ما مشاوره دریافت کنید تا بهترین و به‌صرفه‌ترین راهکار برای شما در نظر گرفته شود.

تدوین استراتژی درست

برای داشتن فعالیت مستمر در فضای آنلاین باید استراتژی درستی تدوین کنید. این برنامه به کسب و کار شما کمک می‌کند تا اهداف دیجیتالی از طریق کانال‌های بازاریابی آنلاین محقق شوند.

کنترل و ارزیابی اقدامات پروژه

برای تسریع و بررسی کیفیت فعالیت‌های انجام شده مطابق با استراتژی باید تمامی آن‌ها مورد کنترل و ارزیابی قرار بگیرند تا احتمال رسیدن به اهداف افزایش پیدا کند.

مزایای خدمات دیجیتال مارکتینگ آن‌تاما

معرفی کسب و کار شما

ما با آنالیز مشتریان هدف و تبلیغات هوشمند خدمات یا محصولات شما را به مشتریان معرفی می‌کنیم.

کارشناسان خبره

تیم آن‌تاما از متخصصین فعال، حرفه‌ای و خبره تشکیل شده تا کار شما را به نحو احسن انجام دهند.

هزینه مناسب

تیم دیجیتال مارکتینگ آن‌تاما بیشترین بهره‌وری با مناسب‌ترین هزینه را برای شما در نظر می‌گیرد.

تکنولوژی و ابزارهای روز

ما همواره در تلاش هستیم تا از بروزترین تکنولوژی‌ها، تکنیک‌ها و ابزارها استفاده کنیم.

پشتیبانی

تیم پشتیبانی آن‌تاما در ساعات روز پشتیبان شما هستند؛ بنابراین هرزمانی که به مشکلی برخوردید کافیست تا با تیم پشتیبانی آن‌تاما تماس بگیرید.

همراه شما در طول مسیر

تیم آن‌تاما در طول مسیر رسیدن به اهداف دیجیتال مارکتینگ همواره همراه شما خواهد بود.

رپورتاژ آگهی

با رپورتاژ آگهی به صورت هدفمند و سازمان یافته می‌توانید پیام کسب و کار را به صورت داستان گونه یا جذاب به مخاطب منتقل کنید. 

آنالیز پیشرفته

از جمله بزرگترین چالش‌هایی که کمپین دیجیتال مارکتینگ با آن روبرو بوده، میزان اثربخشی کمپین است. تجزیه و تحلیل حرفه‌ای کمپین‌ها در این زمینه بسیار کمک کننده خواهد بود.

پروژه های اجرا شده

طراحی لوگو

شایان قهوه

طراحی بسته بندی

پرتاب نصر شیمی کاسپین

تبلیغات ویدیویی

پیش دبستانی رنگین کمان

ویستارایانت ارائه دهنده خدمات تخصصی دیجیتال مارکتینگ با عنوان تجاری "آن تا ما"

ما آماده پاسخگویی به شما هستیم