ارائه دهنده محصولات و خدمات خلاق در فناوری اطلاعات

طراحی سامانه‌های سفارشی مبتنی بر وب و اپلیکیشن

با سامانه‌های سفارشی، کسب و کار خود را رشد دهید

سامانه‌های سفارشی، نوعی از سایت‌ها هستند که به صورت سفارشی و اختصاصی طراحی می‌شوند. باتوجه به دیجیتالی شدن کلیه خدمات در بخش‌های خصوصی، دولتی و سازمان‌ها، نیاز به راه‌اندازی سامانه با قابلیت‌های جدید احساس می‌شود.

طراحی سامانه‌های سفارشی

تولید سامانه سفارشی

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که سامانه و وب سایت دارای چه تفاوت‌هایی هستند. در پاسخ به این سوال می‌توان گفت که وب سایت و سامانه دارای رابط کاربری مشترک وب هستند. وب سایت داری صفحات وب است اما در پورتال علاوه بر آن می‌توان فعالیت‌های گسترده‌تری را انجام داد.

سامانه‌های سفارشی

طراحی سامانه‌های سفارشی توسط شرکت‌های برنامه نویسی و همچنین متناسب با نیازهای مشتری انجام می‌شود. از مزایای این گونه سیستم‌ها می‌توان به عدم نیاز چشم‌پوشی از خواسته‌ها به علت غیرقابل تغییر بودن یا عدم همپوشانی نیازها اشاره کرد.

سامانه‌های تجاری

سامانه‌های تجاری از جمله سامانه‌هایی هستند که اطلاعات را به صورت عمومی در دسترس افراد دیگر قرار می‌‌‌دهند. این نوع سامانه‌ها معمولا دارای خدمات رایگان بوده و هزینه‌های خود را از طریق دریافت تبلیغات بدست می‌‌‌آورند. درواقع مخاطب این سامانه‌ها عام مردم هستند که برای ارتباط با دیگران و همچنین بهرمندی از اطلاعات اینترنت از آن‌ها استفاده می‌‌‌کنند.

سامانه‌های شخصی

این نوع از سامانه‌ها در تلفن‌های همراه، PDA و موارد اینچنینی، به عنوان یک خدمت مهم برای کارمندان و مشتریان مطرح می‌‌‌شود؛ چراکه با استفاده از این نوع پورتال می‌‌‌توانند اطلاعات لازم جهت خدمات دهی، کالا، قیمت، تخفیف، وضعیت پرداخت‌ها و وضعیت حمل و نقل کالا را کنترل کنند.

دریافت مشاوره رایگان

با ما تماس بگیرید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی می‌باشند یا فرم زیر را ثبت کنید، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

کاملا بومی سازی شده

طراحی گرافیکی

عملکرد مطمئن

طراحی واکنشگرا

انعطاف پذیری بالا

قابلیت مدیریت محتوا

ساده سازی و توسعه پذیر

پایداری و امنیت بالا

مشاوره

پیش از اقدام به ثبت درخواست، حتما از متخصصین ما مشاوره دریافت کنید تا بهترین و به‌صرفه‌ترین راهکار برای شما در نظر گرفته شود.

طراحی سامانه

پس از مشاوره و انتخاب بهترین راهکار، طراحی سامانه شما اغاز شده و طبق قرارداد ذکر شده تحویل شما می‌گردد.

پشتیبانی

تیم پشتیبانی ویستارایانت آماده ارائه خدمات باکیفیت، پشتیبانی از زیرساخت شما و کمک به مشتریان عزیز در سریع‌ترین زمان ممکن است.

مزایای طراحی سامانه‌های سفارشی

بررسی اهدف و نیازهای سازمان

ویستارایانت با داشتن مهندسین و کادری حرفه‌ای و مجرب دروهله اول نیاز سازمان را بررسی می‌کند و باتوجه به اهداف سازمان، بهترین سامانه سفارشی را پیشنهاد می‌دهد.

حفظ امنیت اطلاعات سازمان

امنیت اطلاعات برخی سازمان‌ها بسیار مهم است؛ بنابراین کارشناسان مجرب ویستارایانت طوری سامانه را طراحی می‌کنند که از لحاظ امنیتی مشکلی نداشته باشند و براحتی دسترسی به کاربران دیگر داده شود.

راه اندازی و نظارت یکپارچه

پس از ارائه بهترین و مناسب‌ترین راهکار برای طراحی سامانه، کارشناسان متخصص اقدام به تولید و طراحی سامانه باتوجه به نیاز سازمان می‌کنند.

رضایت مندی مشتریان

اطمینان خاطر و لبخند رضایت مشتریان، افتخار و سرمایه ماست. از دلایلی علاقه‌مندی سازمان‌ها برای انعقاد قرارداد طراحی سامانه سفارشی با ما، مشتری مداری است. رضایت نامه مشتریان از خدمات ما، بسیار ارزشمند خواهد بود.

ارائه بهترین راهکار

ارائه و پیاده سازی راهکار ارائه شده باید به گونه‌ای باشد تا سازمان هزینه‌های هنگفتی بابت آن نپردازد. متخصصین باتجربه ویستارایانت پس از انجام بررسی‌ها، مناسب‌ترین و بهترین راهکارها را به مدیران سازمان ارائه می‌دهند.

ارائه گزارشات و مستندات

متخصصین شبکه ویستارایانت تمام فعالیت‌های خود را با اطلاع قبلی و موافقت مدیران سازمان اجرا می‌کنند. متخصصین ما گزارشات و مستنداتی را به مدیران ارائه می‌کنند تا پروسه طراحی سامانه کاملا شفاف و واضه باشد.

پروژه های اجرا شده سامانه‌های سفارشی

سامانه سهامداران

نئوپان 22 بهمن

وب اپ سفارش‌گیر هلو

پُرتاب نصرشیمی کاسپین

سامانه موکلین

موسسه حقوقی داوری و وکالت نوید عدالت

ویستارایانت ارائه دهنده خدمات تولید سامانه‌های سفارشی

ما آماده پاسخگویی به شما هستیم