ارائه دهنده محصولات و خدمات خلاق در فناوری اطلاعات

011-44400240

مجازی سازی

استفاده همزمان چندین کاربر از یک کامپیوتر

استر یکی از راه‌های مجازی‌سازی دسکتاپ بر پایه کارت گرافیک dedicated desktop over VGA است. این محصول یکی از جدیدترین محصولات در حوزه PC sharing می‌باشد. این نرم‌افزار محصول جدید کمپانی روسی ibik است و توانسته انقلابی در راهکار PC sharing به وجود آورد. نرم‌افزار استر برنامه‌ای است که به چندین کاربر اجازه‌ی استفاده هم‌زمان از یک کیس را می‌دهد.

مجازی سازی

چطور از یک کامپیوتر چند نفری استفاده کنیم؟

با مجازی‌سازی می‌توان به چندین کاربر اجازه استفاده هم‌زمان از یک کیس را داد. بدین معنا که با استفاده از مانیتورها، کیس، کیبرد و موس جدا می‌توانید از یک کیس یا زیروکلاینت یا مینی کامپیوتر به طور همزمان استفاده کنید. در این سیستم برای افزودن کاربر جدید نیازی به افزودن یک کیس دیگر نیست، بلکه افزودن یک مانیتور و سخت‌افزارهای موردنیاز آن کاربر (کیبرد، موس، جوی استیک و …) به کیس کافی است. بعد از نصب نر‌م‌افزار استر و مشخص کردن سخت‌افزارهای معوقه به هر کاربر هر سیستم به یک کامپیوتر جدا و مستقل تبدیل می‌شود.

مفهوم مجازی سازی

تمامی کامپیوترها از بخش‌های مختلفی به نام سیستم عامل، نرم‌افزار، سخت‌افزار، داده‌های اطلاعاتی و موارد اینچنینی تشکیل شده‌اند که بین آن‌ها یک ارتباط دوسویه وجود دارد. اما در بحث مجازی سازی یا Virtualization تمامی این ارتباطات بین بخش‌های کامپیوتر از بین می‌رود و اگر مشکی برای یکی از آن‌ها به وجود بیاید بخش‌های دیگر مشکلی نخواهند داشت.

مدیریت منابع سرور

با مجازی سازی از تمامی ظرفیت‌های یک سرور استفاده حداکثری می‌شود و همچنین فرایند تعمیر و نگهداری سرور با استفاده از تکنولوژی مجازی سازی راحتتر است. بنابراین بدون ایجاد اختلال در عملکرد سایر بخش‌ها می‌توان به تعمیر و بررسی هر بخش بپردازید.

صرفه جویی در هزینه‌ها

با مجازی سازی از تمامی ظرفیت‌های یک سرور استفاده حداکثری می‌شود و همچنین فرایند تعمیر و نگهداری سرور با استفاده از تکنولوژی مجازی سازی راحتتر است. بنابراین بدون ایجاد اختلال در عملکرد سایر بخش‌ها می‌توان به تعمیر و بررسی هر بخش بپردازید.

دریافت مشاوره رایگان

با ما تماس بگیرید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی می‌باشند یا فرم زیر را ثبت کنید، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

ویژگی های مجازی سازی

مدیریت متمرکز

پشتیبانی از سرویس‌ها و سیستم‌های قدیم و جدید

راحتی در بکاپ و بازیابی اطلاعات

استفاده بهینه از ظرفیت سخت‌افزار موجود

تمرکز داده‌ها

دسترسی بالا و Downtime پایین

کاهش هزینه

اجرای سیستم‌ عامل‌های مختلف روی یک هاست فیزیکی

تجهیزات لازم

برای خرید تجهیزات موردنیاز برای مجازی سازی می‌توانید از کارشناسان ما مشاوره خرید دریافت کنید. ویستارایانت باتوجه به تنوع کالاها و عدم اطمینان از تجهیزات، مناسب‌ترین و بهترین پیشنهادها را برای خرید در نظر می‌گیرد.

راه‌اندازی سرویس

مشتریان می‌توانند برای مشاوره و آنالیز راهکارها، بهترین و مناسب‌ترین راه را برای نصب شبکه با کارشناسان ما تماس گیرد. اجرای سرویس مجازی سازی توسط تیم فنی ویستارایانت با توجه به استانداردهای لازم صورت می‌پذیرد.

پشتیبانی سرویس

پس از اجرای مجازی سازی، می‌توانید از پشتیبانی ویستارایانت استفاده کنید، برای اینکار کافیست با کارشناسا نما تماس بگیرید و نگران مشکلات نباشید.

مزایای استفاده از مجازی سازی

بررسی اهدف و نیازهای سازمان

ویستارایانت با داشتن مهندسین و کادری حرفه‌ای و مجرب دروهله اول نیاز سازمان را بررسی میکند و باتوجه به اهداف سازمان، خدمات مناسب مجازی سازی سرور را پیشنهاد می‌دهد.

ارائه بهترین راهکار

ارائه و پیاده سازی راهکار ارائه شده باید به گونه‌ای باشد تا سازمان هزینه‌های هنگفتی بابت آن نپردازد. متخصصین باتجربه ویستارایانت پس از انجام بررسی‌ها، مناسب‌ترین و بهترین راهکارها را به مدیران سازمان ارائه می‌دهند.

راه اندازی و نظارت یکپارچه

پس از ارائه بهترین و مناسب‌ترین راهکار برای مجازی سازی شبکه سازمان، کارشناسان متخصص اقدام به راه‌اندازی سرور می‌کنند. و کلیه فعالیت‌های خدمات مجازی سازی را تحت نظارت و پیگیری قرار می‌دهند.

رضایت مندی مشتریان

اطمینان خاطر و لبخند رضایت مشتریان، افتخار و سرمایه ماست. از دلایلی علاقه‌مندی سازمان‌ها برای انعقاد قرارداد خدمات مجازی سازی با ما، مشتری مداری است. رضایت نامه مشتریان از خدمات ما، بسیار ارزشمند خواهد بود.

حفظ امنیت اطلاعات سازمان

امنیت اطلاعات برخی سازمان‌ها بسیار مهم است؛ بنابراین کارشناسان مجرب ویستارایانت اقدام به نصب نرم‌افزارهایی می‌کنند که از لحاظ امنیتی مشکلی نداشته باشند و براحتی دسترسی به کاربران دیگر داده شود.

ارائه گزارشات و مستندات

متخصصین شبکه ویستارایانت تمام فعالیت‌های خود را با اطلاع قبلی و موافقت مدیران سازمان اجرا می‌کنند. متخصصین ما گزارشات و مستنداتی را به مدیران ارائه می‌کنند تا پروسه مجازی سازی کاملا شفاف و واضه باشد.

ویستارایانت ارائه دهنده خدمات میزبانی وب با عنوان تجاری سریرهاست

ما آماده پاسخگویی به شما هستیم