ارائه دهنده محصولات و خدمات خلاق در فناوری اطلاعات

سامانه QR

ثبت ابدی خاطرات متوفی

مسلما ً یاد و خاطره عزیزان از دست رفته، شهدا، بزرگان، مشاهیر و … در خاطرمان می ماند اما برای ماندگاری همیشگی این خاطرات ابتکار جدیدی لازم است ، ما با  هوشمندسازی مزار این کار را برای ماندگاری عزیزان شما کرده ایم.

سامانه QR

رونمایی از سامانه QR آرامستان بهشهر

همزمان با روز شهدا از بار کد QR بر روی قبور شهدا در بهشت فاطمه بهشهر رونمایی شد و با رونمایی از هوشمندسازی مزار شهدا بهشهر و سامانه مشخصات و آثار شهدا قابل دسترسی شده است.
با این روند مزار شهدا همواره دارای اطلاعاتی همچون نام، تاریخ تولد و فوت، محل شهادت و تصویر حکاکی شده شهید است و هیچ اطلاعاتی مانند شجره‌نامه، زندگی‌نامه، وصیت‌نامه، خاطرات، تصاویر، صدا، فیلم‌ها و آثار به جای مانده از شهدا شده است.

این ایده گامی برای حفظ اطلاعات، آثار و گنجینه‌های شهدا است و با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، پروژه هوشمند‌سازی مزار شهدا اجرایی شد تا پل ارتباطی میان جوانان و آحاد ملت با آثار و یادگار به جامانده از شهداء و خانواده آنها باشد.

سامانه آنلاین آرامستان

با داشتن این بارکد در آیـنده و عـصر دیـجـیتال ، اطلاعات خانوادگی مهمی را برای آیندگان به جا بگذارید تا آسـان ترین راه برای یافتن پاسخ بسیاری از سـوالات آن ها باشد. علاوه بر این دیگر نیازی به حکاکی های شلوغ گذشته و چاپ عکس متوفی بر روی سنگ های قدیمی نیست.

با نصب یک بارکد دو بعدی بر روی سنگ قبر که قابل اسکن با تمام ابزار های اسکنر از جمله تلفن همراه هستند می توانید یاد و خاطرات عزیزانتان را برای همیشه زنده نگه دارید.

ثبت اطلاعات

جهت ثبت اطلاعات ابتدا باید کارت عضویت را از دفتر آرامستان خریداری کرده و نام کاربری رمز عبور خود را دریافت کنید، سپس وارد سامانه شده و اطلاعات مدنظر را تکمیل نمایید .

نمایش اطلاعات

جهت نمایش فقط کافیست بارکد را اسکن نمایید. پس از آن شما به صفحه ای منتقل می شوید که در آن زندگی نامه و خاطرات، تصاویر و فیلم ، لـوکیشن محل دفن و سایر اطلاعات متوفی را مشاهده خواهید نمود.

دریافت مشاوره رایگان

با ما تماس بگیرید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی می‌باشند یا فرم زیر را ثبت کنید، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

مزایای استفاده از سامانه QR

مشخصات

تمامی مشخصات فردی به همراه محل فوت و محل دفن به صورت قطعه و طبقه

وصیت نامه و عکس

برای هر شخص متوفی می توان وصیت نامه و عکس مربوط به خودش را ذخیره کرد.

آثار

برای هر شخص متوفی می توان آثار (کتاب، شعر، موسیقی ، فیلم و...) را ذخیره کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره سامانه QR

ما آماده پاسخگویی به شما هستیم