ارائه دهنده محصولات و خدمات خلاق در فناوری اطلاعات

آکادمی ویدانو

یافتن راه‌حل‌ها، ساختن رویاها

آکادمی ویدانو یادگیری حضوری همواره به دانش آموزان کمک می‌کند تا مطالعات و کارهای خود را سازماندهی کرده و با برنامه ریزی مناسب بتوانند کلاس درس را با موفقیت طی کنند. آکادمی آموزشی ویستارایانت بستری فراهم کرده است تا نوجوان و جوانان بتوانند در زمینه‌های مختلف برنامه نویسی رشد کرده و با یادگیری مباحث به صورت حرفه‌ای به عنوان سرمایه‌های کشور شناخته شوند.

آکادمی ویدانو

اولین دوره آموزشی برنامه نویسی اسکرچ

ویستارایانت در تابستان 1401 میزبان اولین کلاس برنامه نویسی اسکرچ برای جوانان و نوجوانان بود که در این دوره آموزشی، دانش‌آموزان توانستند زبان اسکرچ را در سطح متوسط به خوبی آموزش ببینند و بتوانند در دوره‌های بعدی عملکرد بسیار بالایی از خود نشان دهند. 

ویستارایانت برای دانش آموزان محیطی مناسب آموزش، کاملا بهداشتی و مدرسین متخصصی فراهم کرده است تا با بالا بردن سطح کیفی کلاس، افرادی باسواد و حرفه‌ای در زمینه برنامه نویسی تحویل جامعه دهد. همچنین آکادمی در تلاش است تا با ارتقا سطح آموزشی بتواند دوره‌های بسیار تخصصی و حرفه‌ای در زمینه‌های اسکرچ پیشرفته، کار با ربات‌ها، برنامه نویسی، طراحی سایت و بسیاری موارد دیگر برای علاقه مندان این حوزه ارائه دهد. 

آکادمی آموزشی ویدانو با مجوز رسمی به شماره 77779  از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و با ارائه مدرک بین‌المللی در رشته‌ فناوری اطلاعات دوره‌های آموزشی تخصصی زیر را برگزار می‌نماید:

  • C# (Web Application)
  • C# (Windows Application)
  • توسعه دهنده سیستم‌های مدیریت محتوا با WordPress
  • بازی سازی با نرم‌افزار اسکرچ (Scratch)
  • Server Virtualization with Windows
  • Server Hyper-V and System Center
  • برنامه‌نویسی برنامه‌های کاربردی Android
  • طراح انیمیشن ساز با After Effects
  • کاربری Motion Graphic در نرم‌افزارهای Illustrator و After Effects
  • نصب و راه‌اندازی سیستم VOIP

یادگیری در درگیری است!

در سال‌های گذشته تکنیک‌ها و فناوری‌های حوزه یادگیری پیشرفت بسیاری داشته‌اند؛ اما در برخی حوزه‌ها هنوز امکان ارائه آموزش به صورت مجازی میسر نیست. بنابراین در آن حوزه‌ها دانش‌آموزان می‌توانند به صورت حضوری آموزش ببینند و به فعالیت بپردازند.

تجربه عملی مفید

دانش آموزان می‌توانند در کلاس‌های حضوری تجربیات مختلفی را با هم به اشتراک بگذارند تا فرصتی برای یادگیری بیشتر و استفاده از تجربیان دیگر افراد برای آن‌ها فراهم شود.

تعامل بیشتر و موثر

در محیط کلاس، دانش آموزان می‌توانند به صورت واقعی و حضوری مشارکت و تعامل بیشتری با دیگر افراد داشته باشند. درواقع در آموزش حضوری فرصت‌های بیشتری برای فعالیت‌های گروهی و تعاملی ایجاد می‌شوند که رشد بیشتری را نیز برای دانش آموز به همراه دارد.

دریافت مشاوره رایگان

با ما تماس بگیرید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی می‌باشند یا فرم زیر را ثبت کنید، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

تعامل بیشتر

استفاده بهتر از هوش هیجانی

نظم و انضباط بیشتر

انتقال بهتر مفاهیم آموزشی

سرعت بالا در یادگیری

روابط اجتماعی و تیمسازی قوی

فضای بهتر برای یادگیری

انعطاف پذیری در مکان و زمان

تصاویری از اولین دوره مسابقات برنامه نویسی اسکرچ به میزبانی آکادمی ویدانو

مزایای یادگیری با آکادمی ویدانو

محیطی کاملا آموزشی

ویستارایانت تلاش می‌کند تا با فراهم کردن محیطی کاملا آموزشی و متناسب با استانداردها، فضای مناسبی برای رشد دانش آموزان ایجاد شود.

نظم پیدا کردن

در آموزش حضوری دانش آموزان به دلیل برخورداری از ارتباط چشمی با مدرسین تعامل بیشتر و بهتری برقرار می‌کنند و باعث رعایت نظم می‌شود.

بهره‌مندی از مدرسین متخصص

مدرسین ویستارایانت کاملا در حوزه تخصصی خود حرفه‌ای هستند و تجارب بسیار باارزشی نیز به همراه دارند.

آشنایی با افراد و گسترش ارتباطات

آشنایی با افراد جدید و گسترش ارتباطات، برای رشد و پیشرفت، فرصتی فوق‌العاده است. ویستارایانت با برگزاری کلاس‌های حضوری این امکان را برای شما فراهم می‌کند.

مشارکت فعال

مدرسین متخصص ویستارایانت، دانش آموزان را در مباحث مختلف به مشارکت وا می‌دارند تا بحث و گفتگوی فعالی باهم داشته باشند و بتوانند پیچیدگی مسائل را براحتی حل کنند.

پاسخ سریع به سوالات ذهنی

در کلاس‌های حضوری دانش آموزان می‌توانند به پاسخ سریع سوالات ذهنی خود دست پیدا کنند. این موضوع تاثیر بسزایی بر رضایت از کلاس خواهد داشت.

ثبت نام در دوره ها

جهت ثبت نام در دوره های آکادمی فرم زیر را پر کرده و ارسال کنید، همکاران ما با شما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

آکادمی آموزشی ویدانو، بستری برای رشد و شکوفائی نوجوانان

ما آماده پاسخگویی به شما هستیم