میزبانی وب

میزبانی وب یا خدمات هاستینگ، سرویسی است که اطلاعات و محتوای یک وب سایت را دسترس عموم کاربران قرار می‌دهد. به عبارت دیگر اطلاعات یک وب سایت باید بر روی یکی از کامپیوترهای میزبان که ٢٤ ساعت متصل به اینترنت است قرار گیرد تا دیگران بتوانند در هر لحظه از شبانه روز به آن دسترسی داشته باشند.

خرید و ثبت دامنه

دامنه یا domain اولین اقدام جهت ایجاد یک وب سایت، خرید دامین ( ثبت دامنه ) می باشد. ابتدا یک نام که باید منحصر به فرد باشد برای سایت خود انتخاب می کنید و در مرحله بعد باید یکی از پسوند های .ir یا .com یا هر پسوند دیگری به دلخواه و متناسب با سایت خود را برای دامنه انتخاب نمایید. ابتدا نام دامنه مورد نظر خود را تحت بررسی قرار دهید در صورت آزاد بودن نام دامنه لحاظ شده، شما می توانید آن دامین را به نام خود در سریر هاست ثبت نمایید.

سرور مجازی

سرور مجازی نوعی سرور مجازی است که از منابع یک سرور فیزیکی بصورت اخنصاصی مورد استفاده قرار میگرد. خرید سرور مجازی جهت استفاده اشخاص , سازمان و شرکت هایی است که نیاز به منایع بیشتر از هاست و کمتر از سرور اختصاصی دارند.

گواهی امنیتی ssl

گواهینامه SSL روشی مناسب برای امن کردن ارتباطات بین کاربر و سرور سایت استفاده می شود که با رمزنگاری سخت و پر قدرت باعث افزایش و غیر ممکن کردن حملات به محتوای ارتباطات بین کاربر و سرور میگردد.

برگزاری کلاس آنلاین در ایران

یکی از مشکلات بسیار جدی که با جهانی شدن ویروس کرونا همه کشورها را تهدید کرد، تحصیل و جلسات کاری بود. چیزی که اهمیت این مشکل را دوچندان می‌کند، نداشتن محدودیت زمانی برای این بیماری است. بسیاری از جلسات مهم در طول این مدت کنسل شده و همه مدارس به حالت تعطیلی درآمده‌اند تا زنجیره انتقال این ویروس شکسته شود. ولی سوالی که برای همگان واضح است، این است؛ تا کی؟! همه محققان و دانشمندان علم پزشکی بر این‌که زمان مشخصی برای کشف واکسن یا داروی این بیماری وجود ندارد، اتفاق نظر دارند.