شرکت ویستا رایانت (به شماره ثبت 1990 نزد سازمان ثبت شرکت ها) یک مرکز تخصصی ICT می باشد که اساس فعالیت خود را بر فناوری اطلاعات و ارتباطات پایه ریزی نموده است تا از این رهگذر بتواند خدمات متنوع، حرفه ای و پیشرفته ای را در زمینه الکترنیکی سازی و توسعه ارتباطات و ارائه نرم افزارهای مختلف برای مخاطبین و مشتریان خود فراهم سازد.
امروزه حضور داشتن در دنیای اینترنت و توسعه ارتباطات و استفاده از سیستم های اطلاعاتی برای شرکت ها و سازمان ها وحتی افراد حقیقی به یک ضرورت غیر قابل اجتناب تبدیل شده است از این رو ویستا رایانت در جهت فراهم کردن امکان ارتباطات وسیع و حضور قدرتمند شرکت ها و سازمانها و موسسات در اینترنت با هدف تبلیغات بی حد و مرز، تجارت الکترونیک ، ایجاد بازار های بزرگتر، ارتباط مداوم، وسیع و دو طرفه با مخاطبین، ارائه پشتیبانی های گسترده، به حداقل رساندن کاغذ بازی و … ابزارها و بسترهای لازم را فراهم نموده است.
درچند سال اخیر ویستا رایانت با به خدمت گرفتن نیروهای متخصص، با تجربه و خوش ذوق و با تاکید بر نوآوری و تکنیک بالا، خدمات خود را با کیفیتی متمایز با سایر رقبا به مشتریان خود ارائه داده است که رضایت مشتریان شرکت که اغلب از شرکت ها، سازمانها و موسسات برجسته می باشند، موید این موضوع می باشد.
ویستا رایانت تلاش خویش را به کار بسته تا بتواند از تمام ظرفیتهای خود برای یاری رساندن به مشتریان برای کاستن از مشکلات و افزایش بهره وری آنان با ارائه محصولات و خدمات کاملاً کاربردی و سود آور به آنان استفاده نماید.

چشم انداز ویستا رایانت از باور شعار اصلی این شرکت نشئت گرفته است.

فکر کنید… راه بهتری هم هست

باور این تفکر که برای انجام بسیاری از امور روزانه می توان از بسترهای دیجیتال بهره گرفت و این امور را راحتر و سریعتر انجام داد، الگوی عملی ارائه خدمات و محصولات ارائه شده توسط ویستا رایانت است.

ویستا رایانت در دوره فعالیت 6 ساله خود دریافته است که می توان محصولات و خدماتی خلاق، موثر، کاربر پسند و ارزان را در بستر فناوری دیجیتال ارائه کرد بطوریکه استفاده از آن برای همه آسان و نیز قابل دسترس باشد.

شرکت ویستا رایانت در طول 5 سال فعالیت خود در زمینه فناوری اطلاعات، خدمات متنوعی را در حوضه عملکردی خود ارائه کرده است
شعار این شرکت در ارائه خدمات تاکید بر کیفیت و مشتری مداری بوده است.
تعدادی از خدمات ویستا رایانت به شرح زیر می باشد.