srver
سرور مجازی چیست ؟

سرور مجازی نوعی سرور مجازی است که از منابع یک سرور فیزیکی بصورت اخنصاصی مورد استفاده قرار میگرد. خرید سرور مجازی جهت استفاده اشخاص , سازمان و شرکت هایی است که نیاز به منایع بیشتر از هاست و کمتر از سرور اختصاصی دارند. سرور مجازی سریر هاست یکی دیگر از خدمات این سازمان است که با توجه به نیاز کاربران به سرور اختصاصی اقداماتی در این خصوص مهیا گردید که مشترکین بتوانند سرور مجازی خود را در ایران و چندین کشور دنیا تهیه سازند. سرور های ارائه شده در بهترین دیتاسنتر های ایران وخارج بوده که از سمت سریر هاست مورد تایید میباشد.

write my essay

سرور مجازی خارج

سرور مجازی آلمان و سرور مجازی فرانسه سریر هاست برای آن دسته از کاربرانی که وب سایت آنها دارای بازدید بالا و مصرف منابع بیش از حد معمول می‌باشد و هاست اشتراکی پاسخگوی نیازهای وب سایت آنها نیست، مناسب است. سرور مجازی توسط مجازی ساز Xen از کشورهای فرانسه، آلمان آماده تهیه و ارائه خدمات به شما می باشند.

سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران، یک ماشین مجازی می‌باشد که امکان اجرا، نصب و قابلیت کنترل نرم‌افزارها را مانند یک سرور واقعی در اختیار کاربر قرار می‌دهد. تنوع در تکنولوژی و نرم‌افزارها در کنار تنوع سخت‌افزاری حداکثر حق انتخاب ممکن را به مشترکین خواهد داد تا مناسب‌ترین VPS را برای خود برگزینند.

خدمات ما

مطالب آموزشی