شرکت ویستا رایانت (به شماره ثبت 1990 نزد سازمان ثبت شرکت ها) یک مرکز تخصصی ICT می باشد که اساس فعالیت خود را بر فناوری اطلاعات و ارتباطات پایه ریزی نموده است تا از این رهگذر بتواند خدمات متنوع، حرفه ای و پیشرفته ای را در زمینه الکترنیکی سازی و توسعه ارتباطات و ارائه نرم افزارهای مختلف برای مخاطبین و مشتریان خود فراهم سازد.
امروزه حضور داشتن در دنیای اینترنت و توسعه ارتباطات و استفاده از سیستم های اطلاعاتی برای شرکت ها و سازمان ها وحتی افراد حقیقی به یک ضرورت غیر قابل اجتناب تبدیل شده است از این رو ویستا رایانت در جهت فراهم کردن امکان ارتباطات وسیع و حضور قدرتمند شرکت ها و سازمانها و موسسات در اینترنت با هدف تبلیغات بی حد و مرز، تجارت الکترونیک ، ایجاد بازار های بزرگتر، ارتباط مداوم، وسیع و دو طرفه با مخاطبین، ارائه پشتیبانی های گسترده، به حداقل رساندن کاغذ بازی و … ابزارها و بسترهای لازم را فراهم نموده است.
درچند سال اخیر ویستا رایانت با به خدمت گرفتن نیروهای متخصص، با تجربه و خوش ذوق و با تاکید بر نوآوری و تکنیک بالا، خدمات خود را با کیفیتی متمایز با سایر رقبا به مشتریان خود ارائه داده است که رضایت مشتریان شرکت که اغلب از شرکت ها، سازمانها و موسسات برجسته می باشند، موید این موضوع می باشد.
ویستا رایانت تلاش خویش را به کار بسته تا بتواند از تمام ظرفیتهای خود برای یاری رساندن به مشتریان برای کاستن از مشکلات و افزایش بهره وری آنان با ارائه محصولات و خدمات کاملاً کاربردی و سود آور به آنان استفاده نماید.

چشم انداز ویستا رایانت از باور شعار اصلی این شرکت نشئت گرفته است.

فکر کنید… راه بهتری هم هست

باور این تفکر که برای انجام بسیاری از امور روزانه می توان از بسترهای دیجیتال بهره گرفت و این امور را راحتر و سریعتر انجام داد، الگوی عملی ارائه خدمات و محصولات ارائه شده توسط ویستا رایانت است.

ویستا رایانت در دوره فعالیت 6 ساله خود دریافته است که می توان محصولات و خدماتی خلاق، موثر، کاربر پسند و ارزان را در بستر فناوری دیجیتال ارائه کرد بطوریکه استفاده از آن برای همه آسان و نیز قابل دسترس باشد.

مشتریان میزبانی وب

0+

مشتریان میزبانی وب
مشتریان خدمات sms

0+

مشتریان خدمات sms

شرکت ویستا رایانت در طول 5 سال فعالیت خود در زمینه فناوری اطلاعات، خدمات متنوعی را در حوضه عملکردی خود ارائه کرده است
شعار این شرکت در ارائه خدمات تاکید بر کیفیت و مشتری مداری بوده است.
تعدادی از خدمات ویستا رایانت به شرح زیر می باشد.

SMSWare (پیامک افزار) یک نرم افزار اینترنتی جهت ارسال ,دریافت و مدیریت پیام کوتاه از طریق سرور های اپراتورمخابرات و تحت قوانین ارتباطات سیار میباشد.شما میتوانید توسط این نرم افزار با سرعت بسیار بالا (بیش از 10 هزار پیامک در دقیقه)پیام های کاری و تبلیفاتی و …خود را به دست مخاطباین مورد نظرتان ارسال نمایید.

سرویس های هاستینگ سریر دیتا بر روی سرور های امن لینوکس و ویندوز با پهنای باند نامحدود و در پیشرفته ترین مراکز دیتا دنیا در جهان ارائه می شوند.سرور های میزبانی مجهز به سخت افزار های قدرتمند بوده و از آخرین ورژن نرم افزار ها بهره مند میباشند.کنتر پنل Websitepanel قدرتمند ترین کنترل پنل مدیریت منابع وب سایت و سرور های وب موجود در دنیا میباشد.

VOIP ( انتقال صوت بر پایه پروتکل اینترنت ) که با نام IP تلفنی نیز از آن یاد می شود، امکان استفاده از اینترنت و شبکه های کامپیوتری را برای مکالمات تلفنی فراهم می نماید. در مقابل استفاده از خطوط تلفن سنتی ، VOIP از فن آوری دیجیتال استفاده می نمايد. پیشرفت شگفت انگیز فناوری در تلفنهای مبتنی بر IP با حذف مرزهای سنتی، دنیای جدیدی از ارتباطات را برای مدیران هوشمند سازمانها به ارمغان آورده است. برای سازمانها و موسساتی دارای بیش از یک شعبه که نیاز به بیش از یک داخلی در خارج از مقر اصلی سازمان دارند، تکنولوژی VOIP قادر است ارتباط بین 100 ها شعبه آنان را برقرار کند که هر کدام از این شعبات نیز خود برخوردار از یک سیستم مستقل تلفنی عادی یا بر بستر IP می باشند. با سیستمهای VOIP دیگر فرقی بین پرسنل این شعبات با پرسنل دفتر مرکزی شرکت از لحاظ تماس گیرندگان نیست چراکه همه پرسنل در یک شبکه تلفنی پاسخگوی تماس گیرندگان خواهند بود.
ویستا رایانت تکنولوژی VOIP را بر اساس نیاز و حجم سازمان شما ارائه می کند.

سازمان ها و ارگان ها از گذشته تا کنون، نقش بسیار مهمی را در روند سیستم اداری بودن کارها و حل و فصل پرونده ها را بر عهده دارند. در کشورمان ایران از گذشته تا کنون سازمان ها و ارگان های زیادی شکل گرفته اند و هریک خدماتی را ارائه می دهند.
با افزایش جمعیت و بومی شدن اینترنت، اکثر ارگان های دولتی و سازمان های بزرگ، رو به دنیای اینترنت آورده اند و بسیاری از خدمات خود را در باب دولت الکترونیک و خدمات الکترونیک به عموم ارائه می دهند.
حال دیگر امروزه، بسیاری از خدمات مانند بانکداری اینترنتی، پرداخت قبوض، ثبت نام اینترنتی دانشگاه ها و مشاهده نمرات، مشاهده پرونده های کارمندان دولت و سایر از این قبیل موارد بیانگر این نوع پیشرفت سازمان ها و ارگان ها می باشد . اگر شما دارای یک مجموعه سازمان بزرگ و یا کوچک هستید، برای حل بسیاری از مشکلات و کاهش نسبی بسیاری از مبالغ و هزینه ها، نیاز به داشتن یک سایت کاملا انحصاری برای سازمان و یا ارگان شخصی خود می باشید